Casa De Hospedagem La Peregrina - Chale Das Flores
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Úszómedence Kültéri úszómedence | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az 1 hálószobás La Peregrina - Chale Das Flores Porto Seguro villa közel van olyan városi nevezetességekhez, mint a körülbelül egy 5 perces sétára található Praca Sao Braz.
A Mucuge utca 2 km-re, az Arraial D'Ajuda vízipark pedig alig 1 km-re helyezkedik el az ingatlantól.
A Porto Seguro városi szállás külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A fürdőszobákban hajszárító is biztosított kényelme érdekében.
A La Peregrina - Chale Das Flores villa vendégei étkezhetnek a teljesen felszerelt konyhában, valamint az étkezőben és kültéri étkezőhelyen. A vendégek konyhai edényeket is igénybe vehetnek, hogy elkészíthessék saját ételeiket. A Porto Seguro városi faháztól elég közel található Marujos Drink's Zuid-Amerikaanse fogásokat szolgál fel. Egy fárasztó nap utáni pihenéshez a Porto Seguro városi ingatlan vendégeinek úszómedencét, valamint merülő medencét kínál.
- Helyi látnivalók
- Fisherman's Beach707 km
- Praca Sao Braz316 km
- Arraial d'Ajuda Water Park907 km
- Capela de Nossa Senhora da Ajuda820 km
- Largo da Ajuda844 km
- Praia do Delegado733 km
- Broadway Street986 km
- Ajudai Miasszonyunk-templom834 km
- Praia do Pitanga200 km
- Repülőterek
- Porto Seguro9 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Szárító
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napozóágyak
- Kert
- Sekély végű medence
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Belső udvar
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa De Hospedagem La Peregrina - Chale Das Flores milyen messze van a Porto Seguro repülőtértől?
A Casa De Hospedagem La Peregrina - Chale Das Flores autóval 20 percre van a Porto Seguro repülőtértől. - ❓
Medence elérhető az ingatlan kínálatából?
Igen, az ingatlan vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Mekkora a faház befogadóképessége?
A faház akár 2 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa De Hospedagem La Peregrina - Chale Das Flores biztosít konyhát?
Ez a Casa De Hospedagem La Peregrina - Chale Das Flores konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa De Hospedagem La Peregrina - Chale Das Flores területén tartózkodunk?
Porto Seguro nevezetességei közé tartozik a Memorial da Epopéia do Descobrimento és a Mucuge utca, amelyek 6 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Casa De Hospedagem La Peregrina - Chale Das Flores területétől. Ezenkívül az Arraial D'Ajuda vízipark (1 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Vannak a Casa De Hospedagem La Peregrina - Chale Das Flores területén wellness-szolgáltatások?
A Casa De Hospedagem La Peregrina - Chale Das Flores villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a merülő medencében pihenhetnek.